środa, 28 maja 2014

Koralikowo :-)

Przed chwilą koralikowe bransoletki miały swoją premierę na facebook'u. A jak Wam się podobają??

Pierwsza bransoletka z kolorowych drewnianych koralików, regulowana na karabińczyk ze srebrną rurką. Druga bransoletka zielono - żółta ze szklanych koralików z rurką w kolorze starego złota.

 
poniedziałek, 26 maja 2014

Bransoletki z grupą krwi

Witam!
A dzisiaj jeszcze coś innego. Zrobiłam bransoletki z grupą krwi. Bransoletki są na naturalnym skórzanym rzemyku ze srebrną grupą krwi. Chętnie wykonam bransoletkę ze sznurka jeżeli ktoś woli sznurek zamiast rzemyka. Bransoletki z inną grupą krwi na zamówienie :-)
W razie pytań proszę o kontakt na supelkow86@wp.pl lub aneta8626@wp.pl

niedziela, 25 maja 2014

Biedronka i ważka

Po małej przerwie nowe bransoletki dla dwóch małych dziewczynek. Bransoletki na gumce ze szklanych koralików. Wiśniowa z żółwiem i charmsem z ważką, a czerwona z żółwiem i charmsem z biedronką.czwartek, 22 maja 2014

A ja plotę i plotę :-)

Dzisiaj zielono - żółta bransoletka pleciona makramą z woskowanego zielonego sznurka z żółtymi koralikami różnej wielkości zapinana na karabińczyk.


środa, 21 maja 2014

Sznureczki, supełki...

Dzisiaj zrobiłam 4 bransoletki z naturalnych rzemyków z zawieszkami z wiązaniem lilou. Bardzo proste. Super wyglądają na nadgarstku. Kolory: czerwony, bordowy, zielony i niebieski.wtorek, 20 maja 2014

Twórczy dzień :-)

Tytuł mówi sam za siebie :-) Więcej nic nie muszę pisać :-) Opowiem tylko krótko o każdej z bransoletek.

1. Bransoletka z zamszowego brązowo - różowego rzemyka z łosiem :-)2. Bransoletka fioletowo - srebrna z nieregularnych koralików na gumce.3. Bransoletka z białych, szklanych koralików  na gumce z dwoma koralikami 
w fioletowo-żółto-niebieskie kwiatki.


 4. Czerwona bransoletka ze szklanych koralików z czarno - srebrnymi przekładkami i charmsem z liskiem.

Kolekcja "pierścionków" do bransoletek

A to moja kolekcja "pierścionków" do bransoletek. Jeżeli któryś Wam się podoba i chcielibyście żebym zrobiła z nim bransoletkę to piszcie, razem coś stworzymy :-)Biało i zielono

Z małym opóźnieniem wstawiam zdjęcia bransoletek, które już miały swoją premierę na fb. 
Mam nadzieję, że i Wam się spodobają. Zapraszam do kupowania i komentowania :-)


czwartek, 15 maja 2014

Koraliki i rzemyki

Witam!
Dzisiaj trochę koralikowo i rzemykowo :-) Wkońcu znalazłam sposób na ładne zdjęcia :) Cieszę się, że udało mi się poprawić jakość zdjęć bo spędzało mi to sen z powiek :-( Mam nadzieję, że widać różnicę :-)
Pozdrawiam


Pierwsze 3 bransoletki z kulek szklanych na gumce. Różowa z przekładkami w kształcie kwiatków, biała z sówką (słodka jest prawda), a  metaliczna z napisem love.


Bransoletka w kolorze zielono - morskim zapinana na karabińczyk z owieczką.

wtorek, 13 maja 2014

Wow, ale dzień :-)

Zaraz pędzę spać. To był szalony dzień :-) Zrobiłam dzisiaj zdjęcia części z moich dodatków do bransoletek, jeżeli coś Wam się spodoba to piszcie chętnie zrobię bransoletkę z tym dodatkiem :-) Do końca tygodnia zrobię zdjęcia wszystkich moich dodatków i sznurów i rzemieni i tworzenie zacznie się na dobre :-) Pozdrawiam i życzę kolorowych snów :-)